Възрастен мъж припадна пред Паметника на Съветската армия
Възрастен мъж припадна пред Паметника на Съветската армия днес по време на честването на 61 години от победата над фашистка Германия и края на Втората световна война. Стотици ветерани от войната поднесоха венци и цветя пред паметника. С плакати против НАТО и остри думи, насочени срещу управляващите, събралите се хора протестираха срещу настаняването на американски бази у нас. На митинга можеха д асе видят знамена на бившия вече СССР и на революционерът Ернесто "Че" Гевара, както и плакати с Ленин, Георги Димитров и Сталин. 09.05.2006
Честване на 61 години от победата над фашистка Германия 09.05.2006 тегло: 292 KB
размери: 1200X1800 px
автор: Ива Петкова За щастие припадъкът не се оказа нищо сериозно, но въпреки това лекарите предпочетоха да го закарат за преглед
Честване на 61 години от победата над фашистка Германия 09.05.2006 тегло: 338 KB
размери: 1200X1800 px
автор: Ива Петкова С плакати "Не на базите, вън окупаторите!" и "Не на НАТО! Не на робията", хората протестираха срещу настаняването на американски бази у нас