Възрастен мъж припадна пред Паметника на Съветската армия
Честване на 61 години от победата над фашистка Германия

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Честване на 61 години от победата над фашистка Германия

дата: 09.05.2006
тегло: 367 KB
размери: 1800X1200 px
автор: Ива Петкова
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Възрастен мъж припадна пред Паметника на Съветската армия днес по време на честването на 61 години от победата над фашистка Германия и края на Втората световна война.  Стотици ветерани от войната поднесоха венци и цветя пред паметника. С плакати против НАТО и остри думи, насочени срещу управляващите, събралите се хора протестираха срещу настаняването на американски бази у нас. На митинга можеха д асе видят знамена на бившия вече СССР и на революционерът Ернесто "Че" Гевара, както и плакати с Ленин, Георги Димитров и Сталин.
Мъж, привърженик на Ернесто "Че" Гевара, развя знаме с неговия лик
честване,61 години,победа,фашистка германия,фашизъм,мъж,ернесто че гевара,знаме,лик