Фотоизложба по случай 20 години от избухването на атомната електроцентрала в Чернобил се откри пред Народния театър днес. Тя е част от кампанията "Човешката цена на ядрената катастрофа" на Национална коалиция "АЕЦ БелеНе", която се състои от български неправителствени организации и свободни граждани. Фотосите на Робърт Кнот и Грийнпийс показват лицата на катастрофата-децата, страдащи от тежки заболявания и замърсените райони. 21.04.2006 |