Фотоизложба по случай 20 години от ядрената катастрофа в Чернобил
Откриване изложба по случай 20 години от ядрената катастрофа в Чернобил

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Откриване изложба по случай 20 години от ядрената катастрофа в Чернобил

дата: 21.04.2006
тегло: 408 KB
размери: 1147X1800 px
автор: Ива Петкова
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Фотоизложба по случай 20 години от избухването на атомната електроцентрала в Чернобил се откри пред Народния театър днес. Тя е част от кампанията "Човешката цена на ядрената катастрофа" на Национална коалиция "АЕЦ БелеНе", която се състои от български неправителствени организации и свободни граждани. Фотосите на Робърт Кнот и Грийнпийс показват лицата на катастрофата-децата, страдащи от тежки заболявания и замърсените райони.
Петър Ковачев от Информационен и учебен център по екология реди фотографиите
откриване,фотоизложба,катастрофа,20 години,избухване,ядрена катстрофа,атомна електроцентрала,чернобил,петър ковачев,информационен и учебен център по екология,фотографии