След община "Сердика", "Възраждане" е втората столична община в която започва кампанията на "Екобулпак" за разделно събиране на отпадъци. Днес деца дадоха началото на инициативата като събираха боклуци и ги изхвърляха в специализираните контейнери за хартия, стъкло и пластмаса. Двадесет и четири такива контейнери ще бъдат разположени в общината.
01.03.2006 |