Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Стартира проект за разделно събиране на отпадъци в община "Възраждане"
След община "Сердика", "Възраждане" е втората столична община в която започва кампанията на "Екобулпак" за разделно събиране на отпадъци. Днес деца дадоха началото на инициативата като събираха боклуци и ги изхвърляха в специализираните контейнери за хартия, стъкло и пластмаса. Двадесет и четири такива контейнери ще бъдат разположени в общината.


01.03.2006
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz