Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Девет от Литекс се препънаха в Монтана
Отборът на Литекс не успя да победи Монтана като гост в среща от 19-ия кръг на „А” група завършвайки наравно – 0:0.  Ловчанлии доиграха мача с 9 човека, след като червени картони получиха вратарят Галато, през първата част и халфът Сандриньо, през вторите 45 минути. Галато бе изгонен за игра с ръка извън границите на наказателното поле, а Сандриньо за две груби нарушения.

Литекс има преднина от 4 точки пред втория ЦСКА, преди мача на „червените” от този кръг, докато Монтана заема 11-ата позиция в класирането.
20.03.2010
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz