Отборът на Литекс не успя да победи Монтана като гост в среща от 19-ия кръг на „А” група завършвайки наравно – 0:0. Ловчанлии доиграха мача с 9 човека, след като червени картони получиха вратарят Галато, през първата част и халфът Сандриньо, през вторите 45 минути. Галато бе изгонен за игра с ръка извън границите на наказателното поле, а Сандриньо за две груби нарушения.
Литекс има преднина от 4 точки пред втория ЦСКА, преди мача на „червените” от този кръг, докато Монтана заема 11-ата позиция в класирането. 20.03.2010 |