Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Мъж се самоуби демонстративно на центъра на Варна
Мъж се простреля недалеч от централния вход на общината във Варна.  Инцидентът стана около 10:30 часа тази сутрин. Мъжът се простреля в автомобила си жълт Мерцедес. Минути след трагичния инцидент той е откаран към Бърза помощ. Все още не е ясна самоличността и състоянието на простреляния. Според репортер на ДНЕС+, при прехвърлянето му в автомобила на Бърза помощ, той не е давал никакви признаци на живот. По неофициално информация мъжът се намира в много тежко състояние. Той е използвал газов пистолет, но в него е имало сачма.
13.04.2009
Share
Варна - Мъж се самоуби в колата си
13.04.2009
тегло: 357 KB
размери: 1442X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Полицаите на мястото на инцидента
Варна - Мъж се самоуби в колата си
13.04.2009
тегло: 295 KB
размери: 1180X1634 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Полицаите на мястото на инцидента

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz