Мъж се простреля недалеч от централния вход на общината във Варна.  Инцидентът стана около 10:30 часа тази сутрин. Мъжът се простреля в автомобила си жълт Мерцедес. Минути след трагичния инцидент той е откаран към Бърза помощ. Все още не е ясна самоличността и състоянието на простреляния. Според репортер на ДНЕС+, при прехвърлянето му в автомобила на Бърза помощ, той не е давал никакви признаци на живот. По неофициално информация мъжът се намира в много тежко състояние. Той е използвал газов пистолет, но в него е имало сачма. 13.04.2009 |