Мъж се самоуби демонстративно на центъра на Варна
Варна - Мъж се самоуби в колата си

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Варна - Мъж се самоуби в колата си

дата: 13.04.2009
тегло: 357 KB
размери: 1442X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Мъж се простреля недалеч от централния вход на общината във Варна.  Инцидентът стана около 10:30 часа тази сутрин. Мъжът се простреля в автомобила си жълт Мерцедес. Минути след трагичния инцидент той е откаран към Бърза помощ. Все още не е ясна самоличността и състоянието на простреляния. Според репортер на ДНЕС+, при прехвърлянето му в автомобила на Бърза помощ, той не е давал никакви признаци на живот. По неофициално информация мъжът се намира в много тежко състояние. Той е използвал газов пистолет, но в него е имало сачма.
Полицаите на мястото на инцидента
Варна,Мъж,самоубийство,самоубиец