| Мъж се самоуби демонстративно на центъра на Варна Варна - Мъж се самоуби в колата си | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Варна - Мъж се самоуби в колата си
дата: 13.04.2009 тегло: 357 KB размери: 1442X2000 px автор: Любомир Бенковски - Бенджи |
|
| Регистрирай ме | ||
| Мъж се простреля недалеч от централния вход на общината във Варна.  Инцидентът стана около 10:30 часа тази сутрин. Мъжът се простреля в автомобила си жълт Мерцедес. Минути след трагичния инцидент той е откаран към Бърза помощ. Все още не е ясна самоличността и състоянието на простреляния. Според репортер на ДНЕС+, при прехвърлянето му в автомобила на Бърза помощ, той не е давал никакви признаци на живот. По неофициално информация мъжът се намира в много тежко състояние. Той е използвал газов пистолет, но в него е имало сачма. Полицаите на мястото на инцидента | ||