 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Globul раздаде първите 21 „Мерцедеса”
|
Първите 21 победители в SMS промоцията „100 на 100” на Globul получиха снощи своите награди – “Mercedes-Benz A150”. Чаровната Мария Игнатова води специалната церемония в шоурума на “Балкан Стар” в столицата. В задачата и помогнаха партньорите от “Господари на ефира” Васил Мавриков, Димитър Върбанов и Яна Димитрова. Първите 21 щастливци получиха ключовете за чисто новите “Mercedes-Benz A-class” лично от главния изпълнителен директор на Globul Харис Коцибос и Димитрис Люпис, главен маркетинг директор на Globul.
SMS-промоцията „100 на 100” на мобилния оператор стартира на 6 октомври и ще раздаде 100 автомобила “Mercedes-Benz” до 31 декември 2008 година. Всеки ден от периода на промоцията, един участник, определен със случайно теглене, печели лек автомобил, същата награда получава и участникът, събрал най-много точки всяка седмица. На 1 януари 2009 със случайно теглене сред всички участници в промоцията „100 на 100” ще бъде определен и получателят на голямата награда “Mercedes-Benz GLK280”.
03.12.2008 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|