| Globul раздаде първите 21 „Мерцедеса” София - Спечелени автомобили от SMS промоцията на Globul „100 на 100” | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Спечелени автомобили от SMS промоцията на Globul „100 на 100”
дата: 03.12.2008 тегло: 226 KB размери: 2000X1465 px автор: Миро Златев |
|
| Регистрирай ме | ||
| Първите 21 победители в SMS промоцията „100 на 100” на Globul получиха снощи своите награди – “Mercedes-Benz A150”. Чаровната Мария Игнатова води специалната церемония в шоурума на “Балкан Стар” в столицата. В задачата и помогнаха партньорите от “Господари на ефира” Васил Мавриков, Димитър Върбанов и Яна Димитрова. Първите 21 щастливци получиха ключовете за чисто новите “Mercedes-Benz A-class” лично от главния изпълнителен директор на Globul Харис Коцибос и Димитрис Люпис, главен маркетинг директор на Globul. SMS-промоцията „100 на 100” на мобилния оператор стартира на 6 октомври и ще раздаде 100 автомобила “Mercedes-Benz” до 31 декември 2008 година. Всеки ден от периода на промоцията, един участник, определен със случайно теглене, печели лек автомобил, същата награда получава и участникът, събрал най-много точки всяка седмица. На 1 януари 2009 със случайно теглене сред всички участници в промоцията „100 на 100” ще бъде определен и получателят на голямата награда “Mercedes-Benz GLK280”. Харис Коцибос, главени изпълнителен директор на Globul приветства щастливците | ||