Мотористите от София и областта откриха днес мото сезон – 2008 с шествие от храм-паметник „Свети Александър Невски” до панчаревското езеро. Шествието тази година протече под надслов "Внимание и толерантност на пътя". Над хиляда моторджии се включиха в похода.  22.03.2008
София - Откриване на мотосезон - 2008 22.03.2008 тегло: 525 KB
размери: 2000X1332 px
автор: Владо Мачоков Дори познат сред приятелите като (Сaмотния вълк)събира погледите със своя NSU от 1943 година
София - Откриване на мотосезон - 2008 22.03.2008 тегло: 456 KB
размери: 1288X2000 px
автор: Владо Мачоков Мотористи пристигат пред храм-паметника „Свети Александър Невски”още от ранна сутрин