Мотористите откриха мото сезон – 2008
София - Откриване на мотосезон - 2008

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Откриване на мотосезон - 2008

дата: 22.03.2008
тегло: 456 KB
размери: 1288X2000 px
автор: Владо Мачоков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Мотористите от София и областта откриха днес мото сезон – 2008 с шествие от храм-паметник „Свети Александър Невски” до панчаревското езеро. Шествието тази година протече под надслов "Внимание и толерантност на пътя". Над хиляда моторджии се включиха в похода. 
Мотористи пристигат пред храм-паметника „Свети Александър Невски”още от ранна сутрин
Откриване на мотосезон 2008,площад александър невски,площад,мотор,мотори,мотористи,