Фондация Български Рок (ФБР) и Столична община откриха днес младежка рок сцена в Дома на културата „Средец”. Два пъти месечно млади рок банди ще свирят на новата сцена, като най-добрите от тях ще участват в традиционния музикален фестивал “Гошо е с нас” (“Цвете за Гошо”) в Южния парк. Маратонът тази вечер поведоха групите „Vice Versa”, „Bahurica”, „Evolution” и „XIII”. 06.01.2008
Откриха младежка рок сцена „Гошо е с нас” 06.01.2008 тегло: 548 KB
размери: 1299X2000 px
автор: Стефан Марков Група "Vice Versa" на сцената в Дома на културата "Средец"
Откриха младежка рок сцена „Гошо е с нас” 06.01.2008 тегло: 505 KB
размери: 1239X2000 px
автор: Стефан Марков Група "Vice Versa" на сцената в Дома на културата "Средец"