| Откриха младежка рок сцена „Гошо е с нас” Откриха младежка рок сцена „Гошо е с нас” | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Откриха младежка рок сцена „Гошо е с нас”
дата: 06.01.2008 тегло: 483 KB размери: 1186X2000 px автор: Стефан Марков |
|
| Регистрирай ме | ||
| Фондация Български Рок (ФБР) и Столична община откриха днес младежка рок сцена в Дома на културата „Средец”. Два пъти месечно млади рок банди ще свирят на новата сцена, като най-добрите от тях ще участват в традиционния музикален фестивал “Гошо е с нас” (“Цвете за Гошо”) в Южния парк. Маратонът тази вечер поведоха групите „Vice Versa”, „Bahurica”, „Evolution” и „XIII”. Група "Evolution" свири за феновете си | ||