Откриха младежка рок сцена „Гошо е с нас”
Откриха младежка рок сцена „Гошо е с нас”

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Откриха младежка рок сцена „Гошо е с нас”

дата: 06.01.2008
тегло: 483 KB
размери: 1186X2000 px
автор: Стефан Марков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Фондация Български Рок (ФБР) и Столична община откриха днес младежка рок сцена в Дома на културата „Средец”.  Два пъти месечно млади рок банди ще свирят на новата сцена, като най-добрите от тях ще участват в традиционния музикален фестивал “Гошо е с нас” (“Цвете за Гошо”) в Южния парк. Маратонът тази вечер поведоха групите „Vice Versa”, „Bahurica”, „Evolution” и „XIII”.
Група "Evolution" свири за феновете си
Фондация Български Рок,ФБР,Столична община,младежка,рок,сцена,Дом на културата,Средец,група,музека,музикант,Evolution