 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Активист на партия „Зелена България” се завърза за дърво
|
Активист на партията „Зелена България” се завърза за дърво в тревната площ около Перловската река в района на Орлов мост по време на протеста на движението днес. С това активисти на партията „Зелена България” – Българските зелени поставиха началото на акцията „Не го давам”. Паралелно с това, на дърветата в близост до ключови столични пътни артерии, активистите поставиха специални постери от плат, от екологично чисти материали. Хванати за ръце те ограждаха дърветата облечени в костюми с формата на цифрата 1-номерът на партията в интегралната бюлетина. Постерите под наслов „Не го давам” олицетворяват борбата срещу масовото замърсяване и на тях е изобразен младеж, който прегръща дърво.
Акцията „Не го давам” е поредна част от информационната кампания на политическа партия „Зелена България” – Българските зелени „Апатията ни убива”, която има за цел да осведоми гражданите за престъпленията срещу природата.
14.10.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|