| Активист на партия „Зелена България” се завърза за дърво София - Протест на активисти от партия "Зелена България" в района на Орлов мост | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Протест на активисти от партия "Зелена България" в района на Орлов мост
дата: 14.10.2007 тегло: 1097 KB размери: 1339X2000 px автор: Кирил Христов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Активист на партията „Зелена България” се завърза за дърво в тревната площ около Перловската река в района на Орлов мост по време на протеста на движението днес. С това активисти на партията „Зелена България” – Българските зелени поставиха началото на акцията „Не го давам”. Паралелно с това, на дърветата в близост до ключови столични пътни артерии, активистите поставиха специални постери от плат, от екологично чисти материали. Хванати за ръце те ограждаха дърветата облечени в костюми с формата на цифрата 1-номерът на партията в интегралната бюлетина. Постерите под наслов „Не го давам” олицетворяват борбата срещу масовото замърсяване и на тях е изобразен младеж, който прегръща дърво. Акцията „Не го давам” е поредна част от информационната кампания на политическа партия „Зелена България” – Българските зелени „Апатията ни убива”, която има за цел да осведоми гражданите за престъпленията срещу природата. Активисти на партията прегръщат дърво, за да го предпазят облечени с костюми във формата на цифрата 1-номерът на партията в интегралната бюлетина | ||