Седем от най-силните българи премериха сили в 10-я кръг от Държавното първенство по силов многобой “ Iron men” днес в град Луковит. На площада пред хотел „Diplomat Plaza” яките мъжаги изпробваха различни атрактивни дисциплини като фермерска разходка, дърпане на камион и обръщане на гума тежаща половин тон. Състезанието мина под мотото „Борбата срещу дрогата”. Владимир Ризов спечели първо място с 33 точки, втори е Здравко Занев с 32 точки, а Филип Ганков грабна бронзовия приз с 20.5 точки. 29.09.2007 |