 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Варненци използват затоплянето за последни морски бани
|
Слънцето позатопли морската столица и варненци се възползваха за последни морски бани.  Макар, че водата вече е студена все още има смелчаци, които влизат да се изкъпят. 25.09.2007 |
|
Share |
|
|
 |
|
|