"Овергаз" започна днес изкопните работи по проекта за газификация на Габрово. Строителството на първите метри от газоразпределителната мрежа тръна от ул. "Йосиф Соколски". Дълбочината, на която ще бъдат положени тръбите, е 1,20 метра под пътната настилка за главния газопровод. Размера на инвестицията за построяване на газопровода надхвърля 22 милиона лева. 24.09.2007 |