Събития
Започна гроздоберът в Сливен
|
В сливенските села започна гроздоберът. Хората са доволни от реколтата и от качеството на гроздето тази година. Поради малкото паднали дъждове и силното слънце гроздето е с повишена захарност в сравнение с миналата година, споделят производители на грозде. 23.09.2007 |
|
Share |
|