Отбелязаха една година на магазин за лайфстайл мода „Парк”
Борд феновете отбелязаха една година от откриването на лайфстайл магазина “Парк” в София вчера. Dj Елена забавляваше гостите на стрийт партито. Магазинът лансира най-новите колекции на дамската дизайнерска марка “NIKITA”. 21.09.2007