Учителите в Русе излязоха на предупредителна стачка с протестни плакати и лентички, на първия учебен ден.  Те прочетоха протестна декларация пред събралите се родители и деца, преди началото на учебните занятия. След едночасовия протест учебните занятия продължиха по график. 15.09.2007 |