Кметът на Добрич Детелина Николова и заместник-председателят на Комисията по земеделие в Народното събрание Венцислав Върбанов откриха днес петнадесетото юбилейно издание на Добричкия панаир „Селското стопанство и всичко за него". Близо четиристотин фирми от България, Европа, Канада, Китай и Япония представят най-новите модели селскостопанска техника и инвентар, препарати и торове за модерното земеделие, елитни животни и ветеринарно-медицински препарати. Изложението продължава до 1 септември тази година. 28.08.2007 |