В последната вечер на джаз фестивала в Банско, снощи бендът на НАТО зарадва публиката с изпълнението си. В закриването на феста участваха и певицата Нона Йотова с бенд, Дани Милев /китара/, Иван Лечев /цигулка/ и Калин Вельов /перкусии/, а сред публиката присъстваха бившият министър на вътрешните работи Богомил Бонев и певецът Васил Петров. Специално участие на финала взе и "Креоле джаз бенд" от Германия. "Джаз Фест Банско 2007" закриха Теодосий Спасов /кавал/ Рафаел Цендер/саксофон/ и група "Фоникс" от Швейцария.
14.08.2007 |