 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Университетска болница „Свети Георги” в Пловдив получи дарение
|
Университетска болница „Свети Георги” в Пловдив получи днес дарение от българския посланик в Япония академик Благовест Сендов и пловдивския депутат Захари Георгиев. Дарението включва апарат за следене на жизнените функции, който ще бъде предоставен на интезивното отделение на клиниката, инхалатор за хронично болни деца и холтер за ритъмните нарушения на сърцето. Клиниката предварително е заявила уредите за третото дарение, което Захари Георгиев прави на болница "Свети Георги".
01.08.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|