Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Водолази дадоха пресконференция под водата на басейн „Диана”
Четирима водолази се спуснаха на дъното на басейн „Диана” в квартал „Дианабад” в София, за да дадат пресконференция за първата годишнина на клуб „Под вода”.  Подводничарите се разположиха на столове край маса с цветя на около 6 метра дълбочина и отговариха на въпроси на журналисти. Учредителите на клуба Веско Михайлов, Живко Алексиев, Златин Радев и техен колега осъществиха връзка със брега чрез специален уред, който предава звуков сигнал под водата. Операторът водолаз от Нова телевизия Стефан Тодоров се погрижи журналистите да имат визуална връзка с четиримата на дъното на басейна. Според традицията, за годишнината водолазите отвориха бутилка шампанско, от която отпиха под водата. За уникалната пресконференция край басейна по бански дойде и водещият от Нова телевизия Милен Цветков.
25.07.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz