Събития
В Сливен монтираха паметник на Васил Левски
|
Във връзка с навършването на 170 години от рождението на Апостола на свободата в Сливен монтираха бюст-паметник на Левски. Утре на площада носещ неговото име ще бъде извършена официална церемония по откриването му.
17.07.2007 |
|
Share |
|