Събития
Добрички манекени показаха ретро облекла от началото на миналия век
|
На импровизирано ревю в центъра на Добрич момчета и момичета от модна агенция “Ейнджъл моделс” представиха пред добричлии дрехи, които се съхраняват в Регионалния исторически музей на града. Те са изработени през 20-30те години на миналия век. 22.06.2007 |
|
Share |
|