Седем души пострадаха при вчерашния масов побой между пънкари и скинари пред столичната зала „Универсиада” по време на концерта на шотландската група “Exploited”. Над 50 души са взели участие в мелето, като освен членовете на пънкарската и скинарската групи са били въвлечени и други хора. По думи на очевидци участниците в боя са били пияни и са се замеряли със стъклени бутилки. Четирима от пострадалите са приети в „Пирогов” като двама са в тежко състояние. 21.06.2007 |