Нашите грации се завърнаха от VІІІ-то Световно първенство от 8-ми до 10-ти юни по ЕГГ в Испания, където завоюваха 9-то място. Отборът по естетическа групова гимнастика - "Грация", Варна са двукратни шампиони на България за 2005 и 2006г. Главен треньор на отбора е Петя Димитрова
15.06.2007 |