Дани Клайн, вокалистката на белгийската група “Vaya Con Dios” вдигна на крака над 4000-те зрители препълнили зала 1 на НДК на снощния концерт в София. Тя изпълни хитовите парчета “What’s a woman”, “Time flies”, “Don’t break my heart”, “Nah neh nah”, “Evening of love” и някои нови композиции. Турнето на „Vaya Con Dios” стартира на 4 февруари в Загреб и ще завърши в Мюнхен на 9 юли, като премине общо през 14 държави в Европа. 10.06.2007 |