 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Празник на близнаците отбелязаха в бургаското село Рудник
|
Днес в бургаското село Рудник местни жители отбелязаха “Празник на близнаците”. Честването се организира от инициативен комитет и местната власт. Кметът на Бургас Йоан Костадинов поздрави присъстващите и заедно с част от близнаците засади две дръвчета пред читалище “Възраждане”. Мажоретки, детски танцов ансамбъл от СОУ “Братя Миладинови” Бургас и местната фолклорна група “Никола Ганчев” поздравиха хората на празника. Село Рудник е единственото населено място в страната, в което на 7000 жители се падат 43 двойки близнаци, заяви кметът Амед Сюлейман. 01.06.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|