Фотографска изложба на градските знаци и символи от пет държави откриха днес в Добрич. Тя е част от проекта на Търговско-промишлена палата "Знаците на града". На откриването присъстваха генералният консул на Полша във Варна Виеслав Новитски и кметът на град Биргу /Малта/ Джон Боксал. Изложбата представи на посетителите фотоси на всички езици и градове в партньорството - Добрич, Нафплио /Гърция/, Енарес /Испания/, Гданск /Полша/ и Биргу /Малта/. Събитието е експонирано като хепънинг, на който освен инсталациите с фотоси се разпространяват и продуктите от проекта - книги, CD, промоционални материали 24.05.2007 |