Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Любителите на изкуството в Сливен посетиха градските галерии в "Нощта на музеите"
И тази година музеите в Сливен участват активно в европейската инициатива "Нощ на музеите", която се провежда на 18 май, обявен от ЮНЕСКО за Международен ден на музеите и паметниците на културата.  В деня на „отворените врати” гражданите и гостите на Сливен разгледаха експозициите на Историческия музей, „Ателие на открито” пред зала „Сирак Скитник” и други изложби абсолютно безплатно.
19.05.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz