Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Стартира националната кампания на "Девин" ЕАД и министерство на образованието "Да научим повече за природата"
Днес министърът на образованието Даниел Вълчев и изпълнителният директор на "Девин" ЕАД Валентин Игнатов засадиха дръвчета в двора на 2-ро СОУ "Емилиян Станев" в столицата, с което дадоха старта на националната кампания "Да научим повече за природата". През тази година тя ще бъде реализирана на три етапа, и ще обхване 30 училища от шест града в България - София, Силистра, Варна, Бургас, Сливен и Хасково. Целта на инициативата е да направи съпричастни учениците от първи до трети клас и техните родители в решаването на един от най-важните проблеми на XXI век - екологията и опазването на околната среда.


13.04.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz