Фолк-певицата Теодора и певицата Диана Дафова, под вещото ръководство на майстор-готвача Яник Минев забъркаха традиционни гозби и екзотични ястия за откриването на столичния ресторант "Добро 3". Звездите не пропуснаха и специалитета на заведението - сьомга теряки, приготвена в традиционния соев сос с мед и тръстикова кафява захар. За всички, които искат да отслабнат за предстоящите летни жеги от ресторанта поднесоха зеленчуци темпура, оригинално забодени на шиш. В края на шоуто лично главният готвач на „Добро 3” Яник Минев, който е и специалист на традиционни български гозби, опита приготвените ястия и призна, че Теодора има не само слабост към японската кухня, но и нюх към тези гозби. Диана Дафова, която също е отявлена ценителка на източната култура и начин на живот, също заяви че при следващото идване с удоволствие ще приготви няколко шишчета яктори.
11.04.2007 |