Негово Високопреосвещенство Пловдивският митрополит Николай, отслужи Света литургия на Второ Възкресение днес в новоткритата църква „Св Висарион Смолянски” в Смолян. Това е първото официално посещение на Пловдивския владика в областния град и то на най-големия християнския празник - Възкресение Христово. Кметът на града Дора Янкова посрещна владиката пред храма и заедно с десетките вярващи присъства на тържествената литургия.
09.04.2007 |