Рапъри от цяла България пяха на антидрога концерт във Варна
Над 20 групи рап изпълнители пяха във Фестивалния комплекс във Варна. Големият концерт под надслов "Аз не взимам..." е организиран от сдружение "Бъдеще без дрога", партия ГЕРБ и Мишо Шамара. Известният варненски рапър покани изпълнители на черна музика от цяла България. 01.04.2007