С концерт „40 години филмова музика”, посветен на Митко Щерев, започнаха снощи празниците на Велико Търново. Старопрестолният град поставя началото на поредица спектакли “Звездни юбилеи”, обяви от сцената кметът д-р Румен Рашев. Над хиляда души се събраха в препълнения театър, за да чуят съвместните изпълнения на Митко Щерев с Васил Найденов, Илия Ангелов, Мими Иванова, Милица Божинова, струнен квартет “Примо” и младия изпълнител Di-Dо. Столичани ще могат да видят шоуто на 22 март вечерта в зала 1 на НДК. 20.03.2007 |