Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Завърши държавното първенство по биатлон в Белмекен
Вчера завърши държавното първенство по биатлон в Белмекен. Най-добър с четири златни медала в дисциплините спринт, преследване и индивидуално и щафета във възрастова група момчета старша възраст е Димитър Герджиков.  В базата на Белмекен тече подготовката на отбора по троен скок начело с олимпийската шампионка Тереза Маринова. Освен лекоатлетите в базата тренират и националните отбори по борба мъже и жени със старши треньор Симеон Щерев.
17.03.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz