Вчера завърши държавното първенство по биатлон в Белмекен. Най-добър с четири златни медала в дисциплините спринт, преследване и индивидуално и щафета във възрастова група момчета старша възраст е Димитър Герджиков. В базата на Белмекен тече подготовката на отбора по троен скок начело с олимпийската шампионка Тереза Маринова. Освен лекоатлетите в базата тренират и националните отбори по борба мъже и жени със старши треньор Симеон Щерев. 17.03.2007 |