Събития
Първите за сезона туристи кацнаха във Варна
|
Първите туристи за новия сезон пристигнаха днес на летище Варна. Девойки в народни носии посрещнаха с хляб, сол и здравец 93-ма летовници от бившата Източна Германия. Туристите ще отмарят в курортите Златни пясъци, Албена и Свети Константин и Елена. 07.03.2007 |
|
Share |
|