Стотици пловдивчани, официални лица и представителни военни части
отбелязаха 129-та годишнина от освобождението на България. С минута мълчание и поднасяне на венци и цветя пред паметника на руския император Александър II, жителите на града почетоха паметта на загиналите в Руско-турската освободителна война.
03.03.2007 |