Събития
Дърветата в русенско цъфнаха, а търговците изкараха мартениците
|
Дърветата дори и на север в русенско започнаха да цъфтят, подлъгани от топлото за сезона време. Ако обаче закъснели студове попарят подранилите овошки, плодовете родно производство, ще бъдат дефицит тази година. Предприемчиви търговци пък изкараха сергии с мартеници и макар да има още половин месец до началото на март продавачите предлагат изобилие от видове и големини. 13.02.2007 |
|
Share |
|