Търговците от централните варненски гробища протестираха пред общината с искания пазарчето им да остане в сегашния си вид. Поради строежа на голям мол пред гробищния парк е предвидено премахването на пазара. Търговците обявиха, че ще започнат щафетна гладна стачка в случай, че кметът не приеме исканията им. 12.02.2007 |