 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Александър Димитров е новият изпълнителен директор на Германос Телеком България
|
Александър Димитров е новият изпълнителен директор на Германос Телеком България от 15 януари 2007 година. Преди да поеме ръководството на Германос в продължение на 4 години той е търговски директор на компанията, към която се присъединява през 2001 като директор продажби. Новият управител е завършил магистратура по маркетинг и мениджмънт в Техническия университет и в Университета за национално и световно стопанство.
Александър Димитров е първият българин във висшия мениджмънт на групата Германос. 17.01.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|