Акцията за разчистване на незаконните автоморги в Плевен продължава. Паякът на общинския инспекторат ужили две от тях днес. Около 1 500 лева коства акцията на собствениците на моргата. Още 5 стари автомобила отнесе паякът от двете автоморги до моста на бул “Георги Кочев”. “Търговците” изразиха остро недоволство срещу действията на Общинския екоинспекторат, откъдето не ги били предупредили ден-два предварително, за да махнат колите. Проверка е установила, че незаконният бизнес е извършван в общинско жилище. Докато инспекторите опитваха да обяснят за пореден път защо вземат старите коли група помощници успя да спаси една от трошките като я натовари на каруца и откара в неизвестна посока. 15.01.2007 |