Събития
Трети и четвърти блок на АЕЦ "Козлодуй" спряха работа
|
Трети и четвърти блок на атомната електроцентрала "Козлодуй" спряха работа в последните часове на 2006 година. Изискването на Европейския съюз предизвика смесени чувства в жителите на град Козлодуй и околностите. 01.01.2007 |
|
Share |
|