Молебен за здравето и спасението на българските медици в Либия отслужи днес Негово високопреосвещенство Митрополит Игнатий в храм “Св. Николай” в Плевен.  По инициатива на “Регионалния съюз на медицинските сестри”, пък са раздадени над 2 000 лентички с надпис “Не сте сами” в плевенските лечебни заведения. 28.12.2006 |